cool hit counter

لاین

لاین
  • رای: 28
  • نظر: 0
محبوبیت 67% 67%

اسکرین شات ها

لاینلاینلاینلاین

دانلود لاین

دانلود لاین پیامرسان مخصوص تماس صوتی و تصویری

دارای تمامی ویژگی های پیامرسان های محبوب

لاین یکی از قدیمی ترین پیامرسان های اندروید میباشد که در دوره ای در ایران نیز محدودیت بسیار بالایی داشت و پس از مسدود شدن این پیام رسان در سالهای گذشته کاربران به پیامرسان تلگرام کوچ کردند اکنون لاین دیگر در ایران مسدود نیست و میتوانید بدون محدودیت از این پیامرسان جذاب استفاده کنید. لاین با گذشت سالها امکانات بسیار خوب و جذابی به خود اضافه کرده است از این رو بیش از 500 میلیون نصب فعال دارد با استفاده از لاین میتوانید با دوستان خود به صورت متنی،تصویری،صوتی در ارتباط باشید.

پیامرسان لاین یک شبکه اجتماعی است و ویژگی هایی بسیار شبیه با فیسبوک دارد همانند فیسبوک در لاین میتوانید صفحه بسازید در تایم لاین خود پست قرار دهید پست های شما میتواند شامل متن، ویدیو، لینک، عکس یا ترکیبی از این ها باشد . شما میتوانید مانند سایر پیامرسان ها در لاین نیز گروه بسازید و با دوستان و آشنایان خود در ارتباط باشید در ادامه بیشتر به ویژگی های پیامرسان لاین خواهیم پرداخت در ادامه همراه اندرویداستار شوید.

ویژگی های پیامرسان لاین:

تماس تصویری و صوتی باکیفیت:

در لاین این امکان وجود دارد که بتوانید با دوستان و آشنایان خود از طریق تماس صوتی یا تصویری در ارتباط باشید البته شما میتوانید با ساخت گروه و اضافه کردن دوستان به گروه به صورت گروهی با آنها تماس تصویری بگیرید و با آنها با کیفیت مطلوب در ارتباط باشید که ما این امکان را در کم تر پیامرسانی دیده ایم.

ساخت صفحه شخصی :

ساخت پیج به شما این امکان را میدهد تا همانند فیسبوک اطلاعاتی را در اختیار دوستان خود قرار دهید تصویر منتشر کنید و یا متنی در تایم لاین خود قرار دهید شما میتوانید پست های دیگران را در صفحه خود شیر کنید و یا با لایک کردن برای دیگران نیز منتشر کنید. همچنین اگر کسب و کار بزرگی دارید میتوانید با زدن صفحه بیزینسی در این پیامرسان به امکانات ویژه دسترسی پیدا کنید برای مثال میتوانید برای کل اعضای خود پیام ارسال کنید.

استیکر و شکلک های جذاب:

یکی از ویژگی های پر سرو صدای لاین در زمان خودش وجود شکلک ها و استیکر های جذاب بود و در زمانی که هیچ پیامرسانی استیکر متحرک نداشت لاین با استیکر های متحرک جذاب نظر کاربران را به خود جلب کرده بود.

عکاسی با افکت های زیبا:

گرفتن یک عکس جذاب میتواند دغدغه بسیاری از کاربران باشد که لاین به این موضوع نیز اهمیت داده است و شما میتوانید تصاویری با افکت های جذاب بگیرید و آنها را ویرایشکنید.

نرم افزار ها و بازی های حانبی لاین:

نرم افزار لاین حدود 20 برنامه و بازی جانبی دارد که به شما کمک میکند تا به امکانات بیشتری دسترسی پیدا کنید برای مثال با نصب  Line Live شما میتوانید پخش زنده ایجاد کنید و آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و یا با نصب بازی ها میتوانید یک رقابت هیجان انگیز را با دوستان خود شروع کنید.

دانلود لاین به شما این امکان را میدهد تا به صورت گروهی تماس تصویری و صوتی برقرار کنید و به امکانا گسترده یک شبکه اجتماعی خوب دسترسی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *