cool hit counter

اسکایپ

اسکایپ
  • رای: 16
  • نظر: 0
محبوبیت 87% 87%

اسکرین شات ها

اسکایپاسکایپاسکایپاسکایپ

دانلود اسکایپ

دانلود اسکایپ پیامرسان با قابلیت تماس تصویری

امکان تماس تصویری گروهی با کیفیت بسیار بالا

اسکایپ نام نرم افزاری است که به شما کمک میکند تا بتوانید با دوستان خود ارتباط برقرار کنید. تقریبا اسکایپ یکی از قدیمی ترین نرم افزار های دارای تماس تصویری میباشد که حالا با گذشت زمان امکانات جذابی به آن اضافه شده است و ویژگی های جدیدی را دارا می باشد با استفاده از اسکایپ میتوانید با دوستان خود در ارتباط باشید برای آنها پیام متنی ارسال کنید شما میتوانید از شکلک ها و استیکر ها ثابت و متحرک در گفتگو ها استفاده کنید تا لذت گفتگو شما دوچندان شود البته مهم ترین ویژگی اسکایپ کیفیت بسیار بالای تماس ها نسبت به سایر نرم افزار ها می باشد.

اسکایپ میتواند تصویر ورودی و خروجی شما را بر اساس کیفیت اینترنت تنظیم کند تا مشکلی در ارسال و دریافت تصاویر پیش نیاید شما میتوانید در اسکایپ به صورت گروهی با دوستان خود تماس تصویری بگیرید این امکان کمک میکند تا در هرجای دنیا که هستید و دوستانتان در هرکجا که هستند به راحتی بتوانند با شما و بقیه اعضای گروه تماس تصویری مشترک بگیرند. اسکایپ بیش از 1 میلیارد نصب فعال دارد و توانسته امتیاز 4.3 از 5 را کسب کند که نشان دهنده رضایت کاربران از این نرم افزار می باشد در ادامه بیشتر با اسکایپ آشنا خواهید شد.

ویژگی های صفحه گفتگو:

در صفحه گفتگو شما میتوانید پیام صوتی ،تصویری و متنی برای دوست خود ارسال کنید همچنین برای ابراز احساسات خود میتوانید از شکلک ها و استیکر های ثابت و متحرک استفاده کنید.

تماس صوتی و تصویری:

یکی از مهمترین بخش های اسکاپ که محبوبیت بساری داد بخش تماس تصویری و صوتی اسکایپ میباشد که به کیفیت بالا معروف است برخلاف سایر نرم افزار های چت اسکایپ از کیفیت بسیار بالایی برای تماس ها برخوردار است و کاربران میتوانند به صورت گروهی تماس تصویری بگیرند و با یکدیگر به گفتگو بپردازند.

امکان ساخت گروه :

از دیگر ویژگی های رایج که تمام پیام رسان ها دارند میتوان به ساخت گروه اشاره کرد که اسکایپ نیز این ویژگی را دارا میباشد شما میتوانید گروه بسازید و با دوستان خود گفتگو کنید و یا به صورت تصویری تماس تصویری بگیرید.

دانلود اسکایپ به شما کمک میکند تا بتوانید تماس ها صوتی و تصویری گروهی بگیرید و با دوستان خود در سراسر جهان در ارتباط باشید.

اسکایپ
دانلود برنامه اسکایپ با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *